YAKITTA GO KALİTESİ ALANYA`DA

27.05.2016 10:01 YAKITTA GO KALİTESİ ALANYA`DA Türkiye akaryakıt sektörünün genç ve dinamik markası GO, yeni nesil yakıt istasyonlarını birbiri ardına açmaya devam ediyor. Mayıs ayında açılan üçüncü GO istasyonu, Alanya’da hizmete girdi.

Antalya’nın Alanya ilçesinde, Atatürk Bulvarı üzerinde yer alan GO istasyonunun açılış töreni, Yalçınlar Grup ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Törene, İpragaz CEO’su Selim Şiper ve Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay’ın yanı sıraAlanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile GO yönetimi de katıldılar. 

GO’nun küresel standartlarda yaratılmış, geleceğin markası olduğunu vurgulayan Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay, “GO, gerçekten de her açıdan alışılagelmiş değerlerin çok üzerinde, uluslararası standartlarda yaratılmış bir marka. Sektöre, kendine has birçok özelliği de beraberinde getiren, felsefesinden, ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeyen GO, yollara çıkalı henüz 3 yıl olmasına karşın, birçok özelliği ile takdir gören, örnek olan, öne çıkan bir marka oldu. Biz de her geçen gün güçlü ve emin adımlarla ilerliyoruz. Bu Mayıs ayındaki üçüncü açılış törenimiz. Ancak bizim için hız ve sayıların çok önemi yok. Bizim için önemli olan, bizle aynı ruhu taşıyan, aynı felsefeyi paylaşan değerli bayilerimizle bu yolu birlikte kat etmek. Bu vesile ile istasyonumuzun Yalçınlar Grup ve tüm Alanyalılara hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu. 

GO gibi kaliteli ve önemli markaların Alanya’da bulunmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise yeni nesil yakıt istasyonunun hayırlı, uğurlu olması temennisinde bulundu. Açılışta Yalçınlar Grup adına konuşan Fuat Yalçın da, “GO, sadece yeni, kaliteli, çağdaş bir marka değil. Aynı zamanda bayisini, müşterisini düşünen bir marka. Biz yıllardır İpragaz Ailesi’nin içindeyiz, şimdi de GO’nun Alanya’daki temsilcisi olmaktan çok memnunuz” dedi. 


Etiketler: Antalya - Alanya - GO - İpragaz - GO İstasyonu -

Diğer ULAŞIM haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 258

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.