ALMAN VE DANİMARKALI YOLCULARI TAŞIYAN UÇAKLAR ALANYA HAVALİMANI’NA İNDİ

02.05.2016 10:33 ALMAN VE DANİMARKALI YOLCULARI TAŞIYAN UÇAKLAR ALANYA HAVALİMANI’NA İNDİ Almanya ve Danimarka’dan yolcu taşıyan havayolu şirketleri Germania ve DAT ilk kez Gazipaşa-Alanya Havalimanı’na uçuş düzenledi.

Almanya ve Danimarka yolcularını taşıyan Germania ve DAT havayolu şirketlerine ait uçaklar ilk kez Gazipaşa Havalimanı’na indiler. Her iki şirkete ait 180 yolcu kapasitesine sahip A320 tipi yolcu uçakları havacılıkta “Su Takı Seremonisi” denilen törenle karşılandı.

YOLCULAR ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

Almanya’nın Bremen şehrinden havalanan Germania Havayolları ve Danimarka’nın Kophenag şehrinden havalanan Danish Air Transport şirketlerine ait uçaklardan inen yolcuları, Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet KulaAlanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Sili, Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Başkan Yardımcısı Mehmet DahaoğluTAV Havalimanları Holding Pazarlama Uzmanı Can CanbolatTAV Gazipaşa-Alanya Havalimanı İşletme Koordinatörü Cengiz Aşıklı, Koordinatör Yardımcısı Murat Şen ve her iki havayolları genel müdürleri karşıladı. Çiçeklerle karşılanan havayolları uçuş ekibine ve yolculara ilk günün anısına çeşitli hediyeler verildi.


Etiketler: Gazipaşa-Alanya Havalimanı - Almanya - Danimarka - altav - altid - türofed -

Diğer HAVA ULAŞIMI haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 478

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.