TEKNOLOJİ YATAĞA GİRDİ

Geçmişten günümüze değişim gösteren yataklar ve sektör, teknolojik gelişmelere paralel olarak kendini güncelliyor. Otlardan doldurulan döşeklerden yün döşeklere, sünger yataklardan günümüz teknolojik yataklarına evrilen sektör, ergonomi, hammadde ve bileşenlere odaklanmış durumda. Sektörün önemli oyuncularından Bambi Yatak, son teknolojiyle donatılmış üretim parkurunda günde 800 adet yatak üreterek sektörün yükünü omuzladığını kanıtlıyor.

SİMSOFT KÖPRÜÜSTÜ SİMÜLATÖRÜNE TÜRK LOYDU GÜVENCESİ

Simülasyon sistemleri, askeri yazılımlar ve ciddi oyun uygulamaları ile ilgili bugüne kadar pek çok önemli projeye imza atan Simsoft’un geliştirdiği yerli ve milli üretim olan Köprüüstü Simülatörü KUSİM-1, Türk Loydu Tip Onay Kuralları çerçevesinde sertifikalandı

ACER SÜRÜCÜSÜZ OTOMOBİLİNİ GÜN YÜZÜNE ÇIKARDI

Acer; Tayvanlı Yulon Group ve alt kuruluşları olan otomobil markası Luxgen ve otomotiv elektronik teçhizat sağlayıcısı HAITEC işbirliğiyle hayata geçirdiği konsept araçla yapay zeka (AI) ve otonom sürüş teknolojisine dair vizyonunu paylaştı.

VODAFONE’UN GENÇLİK MARKASI “FREEZONE” YENİLENDİ

Vodafone Türkiye’nin 8 yıl önce hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone yenilendi. Marka konumlandırma stratejisi, sloganı ve görsel kimliği tamamen değişen Vodafone FreeZone, yeni dönemde gençlere “saçma güzel” bir dünya sunacak.

İTÜ BİLİM ŞENLİKLERİ BAŞLADI

Çocuklara bilimi eğlendirerek öğretmek amacıyla düzenlenen “İTÜ Bilim Şenliği “İTÜ Ayazağa Yerleşkesinde başladı.