E-Scooter Yönetmeliği`nde İlk Adım Atıldı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, elektrikli bisiklet ve elektrikli scooter gibi mikro hareketlilik sistemlerine yönelik standartların belirlenmesi noktasında ilk adımı attı.

Bakan Karaismailoğlu, Azerbaycan`ın Ankara Büyükelçisini kabul etti.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Azerbaycan`ın Ankara Büyükelçisi Hazar İbrahim’i makamında kabul etti.

Korona Virüs Sonrası Dolar Fiyatları ve Türkiye Ekonomi Piyasaları

Ülkemizde dolar 7 TL’yi aşmışken, dolar yorumları ve altın analizlerinden gördüğümüz üzere, altının da doların kapıldığı rüzgara kapıldığını, hatta dolar yorum grafiklerine eş değer ciddi bir yükselişle 400 TL’yi aşmış durumda olduğunu görüyoruz. Uzmanlar altın yorum analizleri yaparken, altının nasıl bir ivme çizeceğini henüz gözlemleyebilmiş değiller. Altın yorum grafiklerini incelerken evvela dolar yorumları ve analizlerine de dikkat edilmelidir. Dolar grafikleri, zaman zaman altın grafikleriyle de korelasyon gösterebilir.

İÇ TURİZM 28 HAZİRAN İTİBARİYLE HAREKETLENECEK

34 yıllık geçmişiyle turizm sektörünün öncü seyahat acentelerinden JOLLY, Covid-19 salgın sürecinin sektöre etkileri ve turizmdeki yeni normalleri gerçekleştirdikleri online basın toplantısında değerlendirdi.

BODRUM TARİHİNİN EN BÜYÜK YATIRIMINDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Bodrum Yarımadasında başlattığı Bodrum tarihinin en büyük yatırımı olan 120 Milyon TL’lik alt yapı çalışmasının 11 bin 482 metresi tamamlandı.