GEMİ ATIĞI DEĞİL POLEN KÜMESİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi, son günlerde deniz yüzeyinde görülen sarı tabakanın, gemi atığı değil, her yıl mevsimsel olarak görülen doğal polen tozu olduğunu açıkladı.

KUŞADASI’NIN YENİ CAZİBE MERKEZİ BALIKÇILAR MEYDANI

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, kentin çehresini değiştirecek projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Bu kapsamda ilçenin turistik noktalarına yakınlığıyla bilinen ünlü Balıkçılar Meydanı’ndaki yenileme çalışmalarında sona gelindi. Yaklaşık 30 yıldır tek bir çivinin bile çakılmadığı meydan, son halini aldığında Kuşadası’nın yeni cazibe merkezi olacak.

DENİZE EN ÇOK MAVİ YAKIŞIR AKYARLAR`DA DEVAM ETTİ

“Denize En Çok Mavi Yakışır” sloganıyla düzenlenen Bodrum Belediyesi Deniz Dibi Temizliği Etkinliği Akyarlar Koyu`nda devam etti.

KARŞIYAKA DERESİ DE ARTIK TEMİZ AKACAK

TİSKİ Genel Müdürlüğü, kanalizasyon hatlarının yağmur suyu menfezlerinden ayrılması çalışmalarına ivedilikle devam ediyor. Zağnos Deresi’nin ardından Karşıyaka Deresi de kötü kokudan kurtulacak

ÇEVRECİ ÖĞRENCİLER GES İLE TANIŞMAYA DEVAM EDİYOR

Alanya Belediyesi tarafından kente kazandırılan Güneş Enerji Santralleri çevreci öğrenciler tarafından ziyaret edilmeye devam ediyor. Son olarak 140 çevreci öğrenci, sınıf öğretmenleriyle birlikte GES Alanya projelerini yerinde inceledi.