TAŞKIN VE KIYI EROZYONU RİSKİ DOĞDU

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in danışmanı ve sözcüsü Dr. Cem Oğuz, Antalya Ziraat Mühendisleri Odası Şube Başkanı Vural Şahin, Jeoloji Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Bayram Ali Çeltik ve Peyzaj Mimarları Odası Antalya Şube Başkanı Teoman Akçalı ile birlikte Boğaçayı’na teknik bir gezi düzenledi.

MUAZZEZ İLMİYE ÇIĞ İÇİN 105 MEŞE FİDANI DİKİLDİ

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Büyükşehir Belediyesi tarafından dünyaca ünlü sümerolog, bilim insanı ve tarihçi Muazzez İlmiye Çığ adına kurulan ‘Meşe Koruluğu`nda fidan dikimi gerçekleştirdi.

DENİZ PARK YENİLENEREK HALKIN KULLANIMINA AÇILACAK

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Büyükşehir Belediyesi’ne ait Deniz Park’ta incelemelerde bulunarak, yeniden bu alanı Mersin halkının hizmetine açacaklarını belirtti.

BODRUM`DA DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ`NE DOLU DOLU BİR ETKİNLİK

Dünya Çevre Günü, Bodrum Belediye Başkanlığı`nın düzenlediği etkinliklerle şölen havasında kutlandı. 25-30 Mayıs tarihlerine yayılan etkinlikler, bugün Kumbahçe Meydanı`nda devam etti.

ANTALYA`NIN DENİZ BİYOÇEŞİTLİLİĞİ İNCELENİYOR

Antalya Büyükşehir Belediyesi, “Antalya’nın Deniz ve Kıyılarının İklim Değişikliğine Adaptasyonu” başlıklı Avrupa Birliği Projesi kapsamında Kaş-Kemer arasında deniz sörveyi yapıyor.