MORDOĞAN VE FOÇA SEFERLERİ BAŞLIYOR

12.06.2019 13:20 MORDOĞAN VE FOÇA SEFERLERİ BAŞLIYOR İzmir Büyükşehir Belediyesi, yaz sezonuyla birlikte deniz ulaşımındaki rotasını yeniden kentin gözde tatil beldelerine çevirdi. Geçtiğimiz haftalarda Urla vapur seferlerini başlatan Büyükşehir Belediyesi, 15 Haziran`dan itibaren Foça ve Mordoğan`a da sefer yapacak.

Deniz ulaşımında yeni gemilerle birlikte hızlı, konforlu ve güvenli yolculuk dönemini başlatan İzmir Büyükşehir Belediyesi, 15 Haziran Cumartesi gününden itibaren Foça ve Mordoğan seferlerine başlıyor. Özellikle günübirlik tatil ve gezinti yapmak isteyen İzmirliler için planlanan seferler cumartesi ve pazar günleri olmak üzere haftada iki gün yapılacak.

Sabah 08.25`de Karşıyaka’dan kalkacak İZDENİZ gemileri, Konak iskelesinden de yolcu alıp önce Mordoğan’a, oradan da Foça`ya hareket edecek. Dönüş yapacak tatilciler için akşam Mordoğan`dan ilk hareket saati ise 18.50 olarak belirlendi. Foça`dan saat 19.30`da kalkarak bir kez daha Mordoğan`a yanaşacak gemiler, saat 20.00`de Mordoğan`dan Konak ve Karşıyaka yönüne seyredecek.

Karşıyaka- Konak- Foça- Mordoğan seferlerinin tek gidiş ücreti 18 TL, Foça- Mordoğan arası tek gidiş ücreti ise 12 TL olarak uygulanacak.


Etiketler: izmir - mordoğan - foça - konak - karşıyaka - izdeniz - denizyolu - gemi - haber - haberler

Diğer DENİZCİLİK haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 101

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.