MİNİK YELKENCİLER SERTİFİKALARINI ALDI

Kartal Belediyesi, Başkan Gökhan Yüksel’in öncülüğünde Kartal’da yaşayan çocuk ve gençlerin gelişimlerine katkı sağlamak için; eğitimden, kültüre, teknolojiden, spora farklı alanlardaki yoğun çalışmalarına devam ediyor.

EGELİ DENİZCİLERE TERSANE MÜJDESİ

Ege Bölgesi’nde denizcilik sektörü, en büyük beklentisi olan sivil deniz araçlarının bakım ve onarım ihtiyacını karşılayacak tersaneye kavuştu. Milli Savunma Bakanlığı’na bağlı Karşıyaka-Alaybey’de bulunan İzmir Tersanesi’nin, balıkçı gemileri ve günübirlik yolcu tekneleri başta olmak üzere tüm deniz araçlarına bakım-onarım ve çekek yeri hizmeti vermeye hazır olduğu açıklandı.

BAŞKAN SEÇER: TÜRKİYE`NİN LİMAN İŞLETEN TEK BELEDİYESİ BİZİZ

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Türkiye’nin ikinci deniz ticaret odası olma özelliği gösteren Mersin Deniz Ticaret Odası’nın 30. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlama Programı’na katıldı.

GİRNE ÜNİVERSİTESİ VE GİRNE BELEDİYESİ İŞBİRLİĞİNE GİDİYOR

Girne Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Dekan Vekili Doç. Dr. Mehmet Fatih Hüseyinoğlu ile Girne Üniversitesi Denizcilik Merkezi (GÜDENMER) Başkanı Kaptan Enver Yetkili, Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü’yü makamında ziyaret etti.

BALIKÇILIĞIMIZIN GELECEĞİ İÇİN SU ÜRÜNLERİ YASASI ÇIKMALI

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Bedri Serter, İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi’ni ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Deniz ile bir araya geldi.