9. ULUSLARARASI ARENA AQUAMASTERS YÜZME ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

Bu yıl Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı merhum İsmail Altındağ’ın anısına düzenlenen 9. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası sona erdi.

2026’YA KADAR 13 YENİ NESİL GEMİYE YÜKSELTTİ

Yeni sipariş edilen beşinci Meraviglia sınıfı gemisi ile birlikte, MSC Cruises’in sipariş ettiği LNG ile çalışan gemi sayısı toplamda beşe yükseldi.

DENİZCİ GAZETECİLER ÖDÜLLERİNİ ALDI

Türk denizciliğini ileri götürmek, İzmir ve Ege Bölgesi’nde deniz kültürüne ve denizciliğe ilgiyi geliştirmek için bu yıl 15. kez düzenlenen İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Medya ve Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren gazeteciler ve fotoğraf sanatçıları, düzenlenen törenle ödüllerini aldı.

İMEAK DTO İZMİR ŞUBESİ MEDYA YARIŞMASI

Türk denizciliğini ileri götürmek, İzmir ve Ege Bölgesi’nde deniz kültürüne ve denizciliğe ilgiyi geliştirmek için bu yıl 15. kez düzenlenen İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Medya ve Fotoğraf Yarışması sonuçlandı.

DENİZCİ RESSAMLAR ÖDÜLLERİNİ ALDI

İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi’nin, ilkokul öğrencilerine deniz sevgisini aşılamak, ortaokul öğrencilerine denizciliğin ülke için önemini anlatmak için 14. kez düzenlediği Resim ve Kompozisyon Yarışması’nda dereceye giren ve eserleri sergilenmeye değer görülen öğrenciler ödüllerini aldı.