GÖLBAŞI`NDA AMATÖR DENİZCİLİK EĞİTİMİ

Ulaştırma Bakanlığı tarafından başlatılan ‘Hedef Bir Milyon Amatör Denizci’ projesi kapsamında Gölbaşı Belediyesi koordinasyonunda Amatör Gemi Ehliyet Kursu, Kısa Mesafe Telsiz Kursu ve sınavı düzenlenecek.

BAŞKAN KIRAN, CNR AVRASYA BOAT SHOW`U ZİYARET ETTİ

İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde 22 Şubat – 01 Mart 2020 tarihleri arasında düzenlenen, 15. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı - CNR Avrasya Boat Show’u ziyaret etti.

TÜRKİYE`NİN EN PAHALI VE BÜYÜK TEKNELERİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Bu yıl 15’incisi düzenlenen CNR Avrasya Boat Show kapılarını ziyaretçilerine açtı. 85 bin metrekarelik alanda dünya devi 250’nin üzerinde firmaya ev sahipliği yapan fuar, aralarında mega yat, tekne, motor ve yelkenlilerinin de yer aldığı 10.000’i aşkın markanın 3.500’den fazla deniz aracını görücüye çıkarıyor. 1 Mart tarihine ziyaretçilerini ağırlayacak olan fuarda, her bütçeye uygun deniz araçları deniz tutkunlarını bekliyor.

MİLYONLUK TEKNELER İLK KEZ CNR AVRASYA BOAT SHOW`DA

Türk denizciliğinin gelişimi ve tanıtımının yanında ticareti için de çok önemli sorumlulukları olan, “Türkiye’nin Boat Show’u” CNR Avrasya Boat Show’un kapıları 22 Şubat’ta açılıyor.

BİN LİRADAN YÜZ MİLYON LİRAYA DENİZ ARACI!

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) iş birliği ve KOSGEB desteğiyle organize edilen 15. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı - CNR Avrasya Boat Show, 22 Şubat - 1 Mart 2020 tarihlerinde CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi`nde denizle bütünleşmek isteyen ziyaretçilerine kapılarını açıyor.